• Kvaliteetne aiamööbel
  • Kvaliteetne aiamööbel

MEWOX

MEWOX on 2016. aastal Eestis asutatud bränd. Mewox disainib ja toodab kvaliteetset aiamööblit, mis sobib hästi modernse eramaja terrassile.

Aiamööbli materjalide valikul on lähtutud “vähem on rohkem” põhimõttest. Mööbli valmistamisel on kasutatud vaid kahte materjali – industriaalset metalli ja maalähedast puitu. Tegemist on kahe väga erineva materjaliga, mis kokku sobitades muudavad kogu mööbli disaini puhtajooneliseks ja skandinaavialikult lihtsaks.

Mewox aiamööbel on disainitud ja toodetud käsitööna Eestis. Mewox aiamööbli eesmärk on muuta iga terrass või õueala kauniks ja hubaseks välitoaks.

Vaata kõiki tooteid

MEWOX on 2016. aastal Eestis asutatud bränd. Mewox disainib ja toodab kvaliteetset aiamööblit, mis sobib hästi modernse eramaja terrassile. Aiamööbli materjalide valikul on lähtutud “vähem on rohkem” põhimõttest. Mööbli valmistamisel on kasutatud vaid kahte materjali – industriaalset metalli ja maalähedast puitu. Tegemist on kahe väga erineva materjaliga, mis kokku sobitades muudavad kogu mööbli disaini puhtajooneliseks ja skandinaavialikult lihtsaks. Mewox aiamööbel on disainitud ja toodetud käsitööna Eestis. Mewox aiamööbli eesmärk on muuta iga terrass või õueala kauniks ja hubaseks välitoaks.
MEWOX © 2021